O portalu

DobreBlogi.pl powstało z myślą o stworzeniu miejsca, w którym czytelnik/słuchacz/widz mógłby dotrzeć do najbardziej wartościowych i najciekawszych materiałów zamieszczanych w polskiej przestrzeni internetowej.

Idea jaka nam przyświeca, to promowanie merytorycznych treści, których próżno szukać w mediach mainstreamowych.

Dobór materiałów jest dokonywany na podstawie subiektywnych ocen redaktorów bloga. Nie planujemy żadnych plebiscytów, ankiet czy zdawania się na propozycje czytelników.

Merytoryczna wartość promowanych treści jest dla nas sprawą nadrzędną. Dlatego samodzielnie będziemy selekcjonować to, co winno znaleźć się na DobreBlogi.pl.

DobreBlogi.pl to nasza propozycja treści, z którymi warto się zapoznać. Jeśli nasz gust pokrywa się z Twoim gustem – świetnie. Jeśli nie, być może to nie jest portal dla Ciebie.

Jesteśmy oczywiście otwarci na propozycje w zakresie publikacji materiałów. Zachęcamy do zwracania nam uwagi na ciekawe blogi, vlogi czy poszczególne materiały. Prosimy to robić w komentarzach pod zamieszczanymi treściami.

Współpraca z poszczególnymi blogerami, vlogerami jest możliwa. W wybranych przez nas przypadkach, sami zaproponujemy współpracę i umożliwimy publikację linków na DobreBlogi.pl do tworzonych przez daną osobę materiałów. Możliwym również będzie publikowanie swoich tekstów bezpośrednio na portalu. Tego rodzaju współpracę proponować będziemy sami, wybranym autorom.

Pozdrawiamy

Redakcja 🙂